Görme Engelliler

Birlik, Beraberlik Kardeşlik

Değerler eğitimi kapsamında birlik, beraberlik ve kardeşlik etkinlikleri altında özel eğitim sınıfımız ile bir etkinlik düzenledik. Etikinliğimizde sınıflarımızdaki öğrenciler özel eğitim sınıfındaki arkadaşlarına hediyeler aldı.

Değerler eğitimi kapsamında birlik, beraberlik ve kardeşlik etkinlikleri altında özel eğitim sınıfımız ile bir etkinlik düzenledik. Etikinliğimizde sınıflarımızdaki öğrenciler özel eğitim sınıfındaki arkadaşlarına hediyeler alıp, süpriz parti düzenlediler. Eğlence içinde geçen etkinliğimizde öğrencilerimiz doyasıya eğlendi. Etkinliğimizi ile özel eğitim sınıfımızdaki öğrencilerimiz ile öğrencilerimizin paylaşım içinde olmalarını sağladık. Etkinliğimizde "birlik, beraberlik, hoşgörü, koşulsuz kabul, faklılıklara saygı temaları işlendi. Etkinlikte emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz. 

Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Birlik, Beraberlik, Kardeşlik